На Слобожанщині оздоровлюють літніх людей

Для підопічних відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради 21 травня 2018 року розпочато надання послуги літнього оздоровлення нинішнього літнього сезону.

Цього літа послуга надається у комфортних умовах для відпочинку, завдяки  реалізації  проекту  «Сонячне літо для золотого віку» (переможця Харківського обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» 2017 року, коли було придбано обладнання, меблі та проведено роботи по благоустрою території).

           На весь літній період до середини вересня сформовано групи по 11 чоловік, які проходять десятиденний оздоровчий курс. Щоранку транспортом територіального центру група відпочиваючих від’їздить на базу відпочинку, де проводяться заходи оздоровлення та організованого дозвілля.

          Оздоровчий курс включає: ранкову гімнастику на свіжому повітрі, психологічні тренінги, курс тематичних лекцій щодо підтримки здоров’я. Повітряні ванни сприяють зміцненню серцево-судинної та імунної системи. Відпочинок біля річки сприяє в загартовуванні,  профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та дихальної системи. Програма організованого дозвілля включає проведення вікторин, конкурсів, майстер-класів.

           У перший день літнього оздоровлення працівники територіального центру спільно з працівниками Культурного Центру «Імідж» організували святковий захід для відпочиваючих. Після обов’язкової програми оздоровчого комплексу  (фіточай, кисневий коктейль, ранкова зарядка), проведена розважальна програма  (пісні, танці, вірші). Це  створило неймовірно чудовий настрій для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

           Підопічні територіального центру з задоволенням використовують можливість літнього оздоровлення на базі відпочинку, так як не всі можуть виїхати на відпочинок  за межі міста. І висловлюють щиру вдячність Чугуївському міському голові Мінаєвій Галині Миколаївні за турботу про літніх людей.