Кожен десятий мешканець Харківщини святкуватиме Новий рік на площі

На Харківщині в новорічну ніч на території області планується проведення майже 40 масових заходів, у яких візьмуть участь близько 250 тисяч громадян

Як повідомили у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, охорону порядку в місцях проведення святкових заходів будуть забезпечувати 1,5 тисячі правоохоронців та військовослужбовці Нацгвардії, пише ХАРКІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Харків.

За відомостями поліції, ще 1,5 тисячі правоохоронців у ніч з 31 грудня на 1 січня будуть патрулювати вулиці Харкова та виконувати обов’язки по забезпеченню порядку та безпеки громадян на території обслуговування.

“Особливу увагу буде приділено забезпеченню охорони порядку під час проведення заходів в центральній частині міста”, – зауважили у МВС.

Крім цього, 6 та 7 січня у 210 православних храмах пройдуть богослужіння з нагоди православного свята Різдва Христового. Планується, що участь у заходах візьмуть майже 150 тисяч громадян. Для охорони порядку будуть задіяні близько 1300 правоохоронців.